EE
Soru Sahibi
10 Temmuz 2016 00:28

Vajinamda yanma

Merhaba hocam ben 4 senelik evliyim evlenmeden önce böyle bi rahatsızlığım yok evlendikten sonra iliskiye girdikten sonra yanmam oluyo tuvaletim sarı ve kanlı geliyo tuvaletim varmış gibi Ağrı'm oluyo ama tuvalete gittiğimde iki damla geliyo ve cok ağrı yapıyo kaç tane doktora gittiysem ilaç verdiler geçmedi ve her gecen gün iliskide cok Can'ım yaniyo vajinal kuruluk oluyo ister istemez esimde rahatsız oluyo hic bir doktor bi çaresini bulamadı yardımcı olun bana hocam

1 cevap
Cevaplar (1)
Op. Dr. Sinan Kurşun
Kadın Hastalıkları ve Doğum

Gelmek isterseniz antalya Vitale hastanesindeyim lütfen randevu alınız arzu ederseniz saygılarımla, Dr.sinan kurşun

15 Temmuz 2016 15:10