dM
Soru Sahibi
26 Mart 2017 21:36

vajinal yara

merhaba Kemal bey yaklaşık 1 sene önce yara dondurma işlemi uygulamistik şu an bulunduğum şehirde doktora gittim ve yara kapanmamış yakılması lazım dedi ama evli değilim zaten çocuk yapmadan yakamayız dedi cinsel ilişki sırasında kanama ve sonrasında 1 gün boyunca çok şiddetli ağrım oluyor çocuk yapana kadar bu ağrıyı cekicemmi başka yolu yokmu cevaplarsaniz sevinirim

1 cevap
Cevaplar (1)
Op. Dr. Kemal Hükmen
Kadın Hastalıkları ve Doğum

degerli okurm önce HPV taraması ve pap smear taraması gerekiyor sonuca göre tedavi için ya laser yada kriyoterapi işlemi yaspılmasını öneriyorum

27 Mart 2017 10:29