PR
Soru Sahibi
22 Kasım 2015 14:56

Vajinal Ağrı

Merhaba, benim 2 ay önce cinsel ilişki esnasında kanamam oldu. Daha sonra vajinamın içinde batma yanma kaşıntı gibi şikayetlerim oldu. Mantar oldum, geçti. Fakat şikayetlerim devam ediyor. Vajinamın sağ alt köşesinde cinsel ilişki esnasında ağrı oluyor sanki yara gibi ve sürtünme esnasında ağrı çekiyorum. İçinde yara var gibi hissediyorum oturunca ağrıyor kaşıntım ve yanmam oluyor. 19 yaşındayım 5 aydır cinsel ilişkiye giriyorum. Bazen geceleri altıma kaçırıyorum. Çok huzursuzluk çekiyorum lütfen yardımcı olun doktora gitmek istemiyorum

1 cevap
Cevaplar (1)
Op. Dr. İsmet Yıldırım
Kadın Hastalıkları ve Doğum

Merhaba, vajinada yırtılma olabilir, iyileşmesi Ağrılı olur, tekrar ilişkiye girmek iyileşmeyi geciktirir. Benim önerim 2 Hf kadar ilişki olmasın. Idrar kaçırma konusu içinde geçici olabilir beklemede kalın. Hoşçakalın...

22 Kasım 2015 15:17