kb
Soru Sahibi
8 Şubat 2018 01:19

vajina içinde morarma

Eşimle ilişkiye girmeye çalıştık. Çok zorlanıyoruz. Canım aşırı derece fazla acıyor.En son (1 gün önce) yapmaya çalıştığımızda vajinanın iç kısmında deliğin olduğu yerin morardığını farkettik. Gün boyu sızlama vardı. Bunun nedeni nedir acaba, ne yapmam gerekir?

2 cevap
Cevaplar (2)
Op. Dr. Arzu Çabuk Dökmeci
Kadın Hastalıkları ve Doğum

İlk kez mi ilişkiye giriyorsunuz

9 Şubat 2018 14:30
kb
Soru Sahibi

Evet ilk kez ilişkiye girdik. Kızlık zarım var. Morarmadan iki gün sonra iki damla kan geldi. Aynı zamanda regli dönemim. Polikist over olduğunu biliyorum adetim düzensiz geliyor genelde 2-3 ayda regl görüyorum acaba o 2 damla kan adetimin geleceğine mi işaretti yoksa morarmyla ilgisi var mıydı? Tahminim morarma zorlamadan oldu diye düşünüyorum kan toplaması gibi duruyor tabi siz daha iyi bilirsiniz. Şuan biraz daha küçüldü toparlandı gibi ama yine de cesaret edip denemedik.

9 Şubat 2018 23:51
Op. Dr. Arzu Çabuk Dökmeci
Kadın Hastalıkları ve Doğum

Muayene olsanız iyi olur

9 Şubat 2018 23:53