KH
Soru Sahibi
21 Kasım 2016 20:39

vajina daraltma

Doktor bey merhaba ben 3 tane normal doğum yaptım en küçük çocuğum 10 yaşında doğumlardan'mı kaynaklı bilmiyorum benim vajinam eşim bollaştığını söylüyor vajinamı sıkarsam eşim zevk aldığını sıkmaz isem fazla zevk alamıyorum diyor eşim ile bazen cinsel ilişki sorunları yaşıyoruz hocam evliliğimize zarar vermesinden korkuyorum vajinam daraltılabilirmi daraltılabilir ise bu ameliyatı sgk karşılıyormu lütfen yardımcı olurmusunuz teşekkür eder saygılar sunarım

1 cevap
Cevaplar (1)
Op. Dr. Sezer Arda
Kadın Hastalıkları ve Doğum

Tabiki daraltilabilir aynı şikayetleri sıklıkla alıyoruz ve bu durum operasyonla cozulebilecek bir durumdur.lutfen muayene olun ve gerekli işlemler için jinekologunuzla iletişime geçin. Geçmiş olsun

7 Aralık 2016 21:13