yd
Soru Sahibi
19 Ağustos 2015 21:28

vagihex kullanımı

İyi günler doktor hanım 28 yaşımdayım 7 aydır bebek istiyoruz doktora gittim ve rahim ağzı yarası ve iltihaplanma sorunum çıktı doktorum gebelik riskine karşılık vagi hex isimli fitili verdi günde bir adet yatmadan önce kullanmamı istedi. İlacı normalde günde iki tablet 6 gün kullanılması yazıyor fakat günde bir adet kullandığım için bugun 6. Gunumdeyim sizce bırakmalı mıyım? Akıntım devam ediyor günde iki kez kullanmamda sakınca var mıdır? Teşekkür ederim

1 cevap
Cevaplar (1)
Op. Dr. Dilek Özdur
Kadın Hastalıkları ve Doğum

2 kez kullanabilirsin ama ilaç bittikten birkaç gün sonra akıntın azalır

19 Ağustos 2015 22:40