6 Temmuz 2015 16:46

uzamış sarılık

merhaba oğlum 35 haftalık dogdu bir kaç gün sonra arılık başladı doktora gittik vucudunda yok sadece yüzünde az var geçer dedi ama geçmedi şuan bir buçuk aylık doktora gittik yapılan testlerde biliribun total 7.37 direkt biliribin 1.31 indirekt biliribin 6.06 çıktı doktorumuz luminaletten önerdi 10 gün yarım ayrıca biogaia damla verdi günde 5 damla acaba her hangi rüskli bir durum varmıdır yoksa bebegim normalmi siz ne önerirsiniz

1 cevap
Cevaplar (1)
Uzm. Dr. Ayşe Zengin Turan
Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları

Merhaba Önder Bey. Bebeğinize bazı testlerin yapılıp sarılığın uzamasına neden olabilecek bir durum olup olmadığının araştırılması gerekebilir. Ancak bu testlerin Bebeğinizin muayenesi ile birlikte değerlendirilmesi gerekir. Geçmiş olsun.

7 Temmuz 2015 11:17