şg
Soru Sahibi
12 Şubat 2014 09:41

uyurken ağızımı şapırdatıyorum

uyurken ağızımı şapırdatıyormuşum bu sorunu neden yaşıyorum birde tedavisi var mı yardımınız için şimdiden teşekkürler doktor bey

1 cevap
Cevaplar (1)
Prof. Dr. Babür Dora
Nöroloji (Beyin ve Sinir Hastalıkları)

Bahsettiğiniz önemli bir sorun olmayabileceği gibi Epilepsi hastalığının da bir belirtisi olabilir. Değerlendirmemi isterseniz *** *** ** numaralı telefondan randevu alabilirsiniz

12 Şubat 2014 11:54