cd
Soru Sahibi
10 Eylül 2014 13:50

Uyku düzeni

80 gün bir kızım var hocam gündüzleri 1 saatten fazla uyanık kalmıyor ağlıyor emzik veriyorum uykuya geçiyor bir iki saat uyuyor gece bazen 2 bazen 3 saatte uyanıyor emıyor tekrar uyuyor normal mi gece hiç uyanmadan neden uyumuyor

1 cevap
Cevaplar (1)
Dr. Öğr. Üyesi Mahmut Ekici
Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları

Merhaba Deniz hanım. Öncelikle bebeğinizin doyduğundan emin olmak lazım. Çünkü bunun gibi sorunların en sık nedenleri açlık, gaz sancısı, vücudun herhangi bir yerindeki infeksiyon ve aile içindeki ya da annedeki aşırı kaygı, stres ve gürültüdür.

17 Eylül 2014 17:53