ym
Soru Sahibi
26 Nisan 2016 22:48

uyku bozukluğu

iyi akşamlar hocam. 6-7 aydır aralıksız her gece yatağa girdiğimde içimde bir titreme oluyor. bu titremeyi düşündükçe ve korktukça dahada yükseliyor titreme. ardından uykuya tam dalıcağım zaman nefes almayı unutuyorum uykudan sıçrıyarak uynaıp hızlı hızlı nefes alıyorum. Ayriyeten uyumaya çalışrıken nefes aldığım esnada kalbime kasılma gibi bir şey oluyor nefesı hemen geri veremiyorum ne yapmalıyım nereye gitmeliyim

2 cevap
Cevaplar (2)

Merhaba, tarif ettiğiniz şikayetlere bakılırsa sizde Kaygı Bozukluğu var gibi görünüyor. Bu şikayetleriniz de bundan dolayı olduğunu düşünüyormum. Size önerim bir Psikiyatri uzmanına başvurun ve tedavi desteği alın. Uygun bir tedavi ile bu şikayetlerinizin düzeleceğini düşünüyorum. Geçmiş olsun. Saygılarımla.

29 Nisan 2016 18:20

Merhaba, tarif ettiğiniz şikayetlere bakılırsa sizde Kaygı Bozukluğu var gibi görünüyor. Bu şikayetleriniz de bundan dolayı olduğunu düşünüyormum. Size önerim bir Psikiyatri uzmanına başvurun ve tedavi desteği alın. Uygun bir tedavi ile bu şikayetlerinizin düzeleceğini düşünüyorum. Geçmiş olsun. Saygılarımla.

29 Nisan 2016 18:24
ym
Soru Sahibi

Peki ben size gelsem tedavi olmaya kaç tl ye malolur

2 Mayıs 2016 00:16

Merhaba, bu konuda bilgi almak için bu sitede yazan randevu telefon numarasını arayarak bilgi alabilirsiniz. İyi günler Saygılarımla.

3 Mayıs 2016 15:57