KA
Soru Sahibi
3 Mart 2018 16:31

ürtiker ve medpor

iyi çalışmalar dilerim hocam. Benim yaklaşık bir hafta önce 2 gün boyunca vücudumda ürtiker kaşıntısı oluştu. İğne aldım düzeldi. Bir hafta sonra yine bi ürtiker atagım oldu ama cok hafif hiçbir ilaca gerek duymadım. Bir de dermografizm var şu yazı yazınca vucuda kalan. Ürtiker neden oluştu bilmiyorum muhtemelen stress kaynaklıdır annemi hastaneye yatırmıstım. Ürtikeri sorun etmiyorum da şöyle bir durumum var. Yüzümde bir asimetriden dolayı estetik medpor implantı taktırmayı planlıyordum. Şimdi ben o implantı taktırınca vücudum o implanta reaksiyon gösterip ürtiker sıkıntı oluşturur mu?

1 cevap
Cevaplar (1)

merhabalar bahsettiğiniz operasyonu yaptırmadan önce, doktorunuzla bunu görüşmenizde fayda var,

2 Nisan 2018 17:31