ak
Soru Sahibi
26 Şubat 2016 03:58

Ürinier sistem enf.yeri tanımlanmamış

Hocam korunmasız oral ilişki sonucu bel soğukluğuna yakalandım bel ağrısı kasık ve böğürlerde ağrı sadece akıntı olmadı idrarda yanma ilk bir iki ay hiç olmadı sonradan başladı penis ucunda sararma ve idrarda yanma devam ediyor.Birde ilişkiden bir ay sonra gözlerimde yanma ve batma başladı halen tam geçmedi sadece hafifledi. Şu ana kadar bir çok antibiyotik kullandım şikayetlerin tam geçmedi çok nadir sağ testiste uyuşma karışımı bir ağrı oluyor.On ay gibi zaman geçmwsine rağme penis ucundaki sarı kahve tonundaki renk değişimi neden geçmemş olabilir bu renk değişimi enfeksiyon devam ettiği anlamına gelir Hocam ilişkinin üstünden on ay geçmesine rağmen durum böyle CYBH negatif

4 cevap
Cevaplar (4)
Op. Dr. Burak Sivaslıoğlu
Üroloji , Androloji

kusura bakmayın sorunuzu tam anlamadım. ancak bu hikaye ile bel soğukluğuna yakalandığınızı düşünmüyorum.penis ucundaki renk değişikliğinin bu hastalıkla alakası yoktur. bunun için cildiye uzmanı ile görüşmenizi öneririrm. geçmiş olsun

9 Mart 2016 16:18
ak
Soru Sahibi

hocam on aydır penis ucunda hafif yanma batma karışımı bir his sızlamada var.İdrar sonrası hafif yanma Sağ testiste nadir uyuşma yanma yine nadiren makatta yanma oluyor. idrar tahlili ve kültürü temiz Sperm kültüründe gram boyama ile az sayıda epitel hücre nadiren pozitif diplokok görüldü yazıyordu. Sijayetlerimin tedaviye rağmen bu kadar uzun sürmesi prostatit olduğum anlamınamı geliyor şu ana kadar bir kaç üroloğa tam adı konmadı.CYBH negatif.

10 Mart 2016 18:13
Op. Dr. Burak Sivaslıoğlu
Üroloji , Androloji

gonore ( bel soğukluğu ) tedavisine rağmen şikayetleriniz geçmemişse prostatit olabilir. kronik prostatitlerin bir kısmında tetikler normal olup hastanın şikayeti mevcuttur. sizin ki bu duruma benziyor. benim fikrim iltihabi hücrelerin izlenmediği kronik prostatit....ancak ben daha çok infertilite/androloji ile ilgileniyorum. size daha fazla yardımcı olamayacağım. özür...hekiminizin tavsiyelerine uymanızı öneririm. geçmiş olsun

11 Mart 2016 14:04
ak
Soru Sahibi

Teşekkür ederim

11 Mart 2016 17:00
Op. Dr. Burak Sivaslıoğlu
Üroloji , Androloji

sağlıklı günler...

13 Mart 2016 19:40
ak
Soru Sahibi

Hocam iyi günler penis başı ilişki esnasında iki yıl önce aşırı şekilde zorlandı ve bu zorlama sonucu penis başının kenar kısımları kabardı morardı ve kan oturdu bu kadar uzun zaman geçmesine rağmen kabarmalar söndü fakat hafif kızarma şeklinde morluk kaldı penis başının tamamı gri morumsu ve hafif kahve tonunda ten değiştirdi bu aşırı zorlama sonrası penis başı iskemimi oldu belkide bazı kılcal damarlar harap oldu bir türlü eski halini almadı hissizlik yok zamanla geçer diyeceğim ama iki yıldır geçmediyse böyle kalır diye düşünüyorum değerli yorumlarınız

6 Şubat 2018 09:41
Op. Dr. Burak Sivaslıoğlu
Üroloji , Androloji

dediğiniz gibi olabilir.

7 Şubat 2018 20:48