ks
Soru Sahibi
4 Kasım 2016 15:32

üriner sistemin bozukluğu----karın ağrısı

vajinamın sağ tarafı aylardır sağ tarafımda şişlikvar ara ara gelip giden ağrı hissediyorum ilk gittiğim doktor muayenesinde akut apandisit görüldü ikincsindeapandisitin görülmediği lenf bezlerinin şişmiş olduğu üçüncü doktara başvurmamda da iltihap olduğu belirlendi verilen ilaçların kısa süre kullanımı sonrasında ağrılar geçince bıraktım dün başlayan sancılı ağrılarımın ardından doktora başvurduum bunlar sonuçlarım ve şikayetlerim .. sağ boşluğumda belimin arkasından gelen vajinama doğru ilerleyen ağrı vardı cipro kullandım ağrısı biraz dindi idrar sonuçları:lökosit_45----eritrosit(rbc)_13---epitel_22---ph_7,5 çıktı diğer değerler normal aynı zamanda ultrason-abdomen-sonuç:sağ alt kadranda barsaklar arasında minimal asit vardır. özel bölgemde klitero kısmında kaşıntı şişlik üretra da sağ sol olarak kabarıklık ve iç kısımda iltihap görülüyor sık sık idrara çıkma isteği var ama yanma olduğundan dolayı idrara gitmek istemiyorum ama gidiyorum mecbur doktorumun verdiği kremle k-e-t-o-r-a-l yanma hissinde azalma var idrar kültürü verdim sonuçlar gecikti mikroplu olduğundan pazartesiiye çıkıcak benim merak ettiğim ben bu esnada cinsel ilişkiye girebilir miyim sıkıntı olur mu bana yada karşı tarafa çok merak ediyorum teşekkür ederim hocam...

1 cevap
Cevaplar (1)
Op. Dr. Burak Sivaslıoğlu
Üroloji , Androloji

bu aşamada cinsel aktivasyonda bulunmanızı tavsiye etmem. geçmiş olsun

4 Kasım 2016 16:57