öb
Soru Sahibi
9 Temmuz 2014 09:12

Üre ve Kreatinin Yüksekliği

Merhaba, Babamın dün kan tahlilleri sonucunda üre 126 mg/dl ve kreatinin 9.37 mg/dl çıktı.Bizi tomografiye yönlendirdiler ancak bürokrasi ordan oraya sürükleneceğimiz için merak edip sormak istedim.Ayrıca uyku sırasında düzensiz nefes alma(hırıltılı vs.) ve günlük hayatta çok çabuk yorulma(merdiven çıkarken vs.) gibi sorunları oluyor ve ara sıra parmaklarında uyuşma meydana geliyor bunların nedeni ne olabilir hangi hastalığın belirtileri olabilir tabiki teşhis imkansız ama belli başlı seçenekler vardır umuduyla sormak istedim bu durum yaklaşık 5-6 aydır var.Cevaplarsanız sevinirim. Teşekkürler

1 cevap
Cevaplar (1)
Uzm. Dr. Bilgin Silan
Dahiliye - İç Hastalıkları

Sorunuzu oldukça geç farkettim. Son gelişmelerden haberdar olmak isterim. Saygılarımla...

24 Temmuz 2014 07:47