TB
Soru Sahibi
14 Şubat 2018 07:37

Unutkanlikxsorunu

Menüdoktor Ana sayfaBenimsayfamSorularım (#*** *** **) SORU Unutkanliksorunu SORU Unutkanlik Hocam saygilar 57yasindayim hayatini etkilemeyen unutkanliklar oluyor Dr önerisinde ginkobloba hap ve nootropil800mg verildi yararlaniyorum bu ilaclarin önemli zarari varmi bu konuda oneriniiz yokmu Gizl Gizl Gizle ayrıca cipralex5mg verildi unutkanlık artirirmi r. Gizle 21 Gizle *** *** ** / Biz Türkiye'yiz .

1 cevap
Cevaplar (1)
Uzm. Dr. Melih Vural
Nöroloji (Beyin ve Sinir Hastalıkları)

Merhaba; kullanmakta olduğunuz ilaçların önemli bir yan etkisinin olacağını düşünmüyorum. Unutkanlık tablosunun neye bağlı olduğuna göre tedavi değişkenlik gösterebilir. Geçmiş olsun..

14 Şubat 2018 09:00