YM
Soru Sahibi
21 Eylül 2011 23:42

unutkanlık

HOCAM merhaba ben çok cabuk unutuyorum ben de aşırı dercede unutkanlık oluşmuş. market işletiyorum .müşterini bana verdiği parayı 10 saniye sonra kadar unutabiliyorum aynı zmanda öğrenciyim derslerime tam olarak adapte olamıyorum okuduğum bir konuyu unutabiliyorum .ama yıllar önce yaşadığım olayları an be an hatırlıyorum .daha okula başladığım ilk günü ,4-5 yaşlarında annemin midesinden ameliyatı için şehre gittiğinde arkasından hıçkıra hıçkıra ağladığım ve bunun gibi benzeri olayları vs... aklım hep başka yerlere gidiyor çok çabuk dalıyorum kafamda hep farklı düşünceler dönüp duruyor..işime bi türlü konsatre oolamıyorum yardımcu olyrsanız sevirim.saygılar..

1 cevap
Cevaplar (1)
Prof. Dr. Aytekin Akyüz
Nöroloji (Beyin ve Sinir Hastalıkları)

şikayetleriniz kansızlık B12 eksikliği tiroid hormonlarında yetersizlik gibi pek çok nedene bağlı olabilir bir nöroloğa baş vurmanız gerekli

24 Eylül 2011 12:18