at
Soru Sahibi
10 Şubat 2014 00:25

Unutkanlığımı neden aşamıyorum

Hocam merhaba ben 23 yaşındayım. fazlada olmasa bi unutkanlığım oluyor bu 17 yaşlarımdan itibaren görülmeye başladı doktora hiç gitmedim Örneğin eşyamı bi yede unutabiliyorum çabuk aklıma geliyor unuttuğum eşya ama yerini bulamıyorum ve bu unutkanlık gün içerisinde 4 yada 5 defa oluyor. birde bir buçuk ay gibi bi süre aralıklarla iki üç gün baş ağrısı oluyo ensemin sol alt köşesinde Hocam birde aşırı derecede şiddetli güldüğüm zaman başımın her tarafı zongluyor hocam ne yapmamı önerirsiniz Teşekkür ederim iyi çalışmalar

1 cevap
Cevaplar (1)
Prof. Dr. Zeki Gökçil
Nöroloji (Beyin ve Sinir Hastalıkları) , Klinik Nörofizyoloji

Sevgili Timur, öncelikle unutkanlık nedenlerinin araştırılması gerekir. Bu planlamayı da seni muayene edecek Nöroloji uzmanının yapması lazım. Geçmiş olsun

10 Şubat 2014 10:27