DF
Soru Sahibi
11 Aralık 2013 14:34

troid

hocam mrb 2 senedir hipertroidi ile uğraşıyorum bi türlü sonuç alamadım . safra kesesinden ameliyat olmam lazım ama troid yüzünden olamıyorum günlük 12 doza kadar propciyl kullandım bu seferde ciğerlerimde problem(dr sarılık dedi) oldu. 1 ay günlük 4.5 propciyl kullandım T3 veT4 hep yüksek çıkıyo şimdi 6 tane kullanıyorum.troid ialçlarını alınca bi sorunum kalmıyo ama safra kesesi beni delirtecek durumda acil ameliyat olmam lazım ama dr. riskli olduğunu söylüyor. başka ne yapabilirim hocam çok kötü durumdayım.

1 cevap
Cevaplar (1)
Dr. Selman Murat
Pratisyen Hekimlik

Öncelikle geçmiş olsun, safranızın alınması gerekiyor; zira sarılığa sebebiyet verebilir. Propicyl size zarar veriyor, bana ulaşabilirseniz yardımcı olabilirim. *** *** **

19 Aralık 2013 12:44