MG
Soru Sahibi
19 Eylül 2017 10:23

Trioid Nodul

Merhaba doktor bey Annemin sag boynunda ici kanla dolu nodul askarlandi.Trioid USM analizi verdi fakat hormonlari normal.cikdi.6 ay onceden verdigi analize gore yeni verdigi analiz daha pozitiv cikti.Hormonlarda tek sorun TSH 4.8 yuksek cikti.Gecenki analizinde ise bu rakam 8.2di.Tek endisem nodulun 8x9 mm den 17x11 mm cikmasi.Bu kanser ola bilirmi.Cok korkuyorum.Cevaplarsaniz cook sevinirim.Simdiden tesekkurler

1 cevap
Cevaplar (1)
Prof. Dr. Ersin Öztürk
Genel Cerrahi , Cerrahi Onkoloji

Kanser olma ihtimali olsa da pek kansere benzemiyor kanadığı için büyümüştür ama ben yine de ameliyat öneririm. Geçmiş olsun

19 Eylül 2017 10:25