GE
Soru Sahibi
3 Aralık 2013 01:02

Trafik kazası geçirdim.Ciddi bir estetik sorunum var.

Sayın Op.Dr. Arda KATIRCIOĞLU Geçen Cuma günü Kırıkkalede okul otobüsümüz ağır bir trafik kazası geçirdi.Suratımı şiddetle 2 kere önümde bulunan koltuğa çarptım.Dudağım ise yarıldı.Dudağıma iyi ve usta bir dikiş atıldı.İz kalmaması için dikişlerimi erkenden çıkarttım ve bugün dikişlerimi çıkarttım.Harp Okullarına girmek isteyen bir Lise 3. Sınıf talebesiyim önümde 1.5 sene gibi bir zaman var tam ümidimi kaybetmişken yazınızı okudum ve yazınızda dudak gibi çok kanlanan bölgelerde iz kalmayacağını yazmışsınız.Yarın estetik cerrahına gözükmeden önce sizlerden bilgi yardımı talebinde bulunuyorum lütfen en kısa zamanda bana cevap verin.Dudağımda iz kalır mı?Kalırsada ne boyutta ve ne belirginlikte kalır?

1 cevap
Cevaplar (1)
Op. Dr. Arda Katırcıoğlu
Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi

Merhaba, Dudağın kırmızı kısmında iz kalmaz ancak derisine gelen yerde iz kalacaktır, eğer kötü bir iz kalırsa 6 ay sonra iz düzeltme ameliyatı yapılabilir, ya da lazerle iz hafifletilebilir. Geçmiş olsun. miaplast Estetik Kliniği Op.Dr. ARDA KATIRCIOĞLU Estetik Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi Uzmanı Tel : *** *** ** 42 (pbx) Adres : Abdi İpekçi Caddesi Bronz Sokak 7C MAÇKA / İSTANBUL www.miaplastestetik.com info@miaplastestetik.com www.ardakatircioglu.com mia@miaplast.com

3 Aralık 2013 10:52