SD
Soru Sahibi
31 Ekim 2015 14:15

TOT ameliyatı sonrası

Hocam 2 ay önce özel bir hastanede TOT ameliyatı oldum. 1 ay sonra kontrole gittiğimde herşey yolunda, idrar kaçırmam kesilmiş gibiydi. Fakat şuanda spor esnasında, mesanem dolu ise yine eskisi kadar çok olmasa da idrar kaçırmam devam ediyor. Doktora 1 ay sonra kontrole gideceğim, sizce bu durum ameliyatın işe yaramadığını mı göstermekte? Teşekkürler.

1 cevap
Cevaplar (1)

ameliyat sonrası hikayeniz ameliyattan fayda gördüğünüzü düşündürüyor, kontrolde idrar akım hızınızın ve ultrason ile içeride kalan idrar miktarının ölçülmesinde fayda var geçmiş olsun

2 Kasım 2015 07:27