ad
Soru Sahibi
22 Şubat 2014 14:48

Testosteron

merhabalar hocam.Ben 22 yaşında ünv öğrencisiyim.Sakallarım çok az çıkmasından dolayı Testesteron testi yaptırmak istiyorum. Bunun için galiba Endokrinoloji bölümüne gitmek gerekiyor.Nasıl bir test yapılıyor bunun için. Daha doğrusu sabah aç karnına gidiliyor ve 1 veya 2 tüp kan alınarak yapılıyor diye okumuştum ? doğrumudur tşk ederim

1 cevap
Cevaplar (1)
Prof. Dr. Zeynel Beyhan
Dahiliye - İç Hastalıkları , Endokrinoloji ve Metabolizma Hastalıkları

Sayın Donttouchme, Sabah aç karnına yapılır.Endokrinoloji ve Uroloj bölümleri bu testi isteyebilir.Saygılar

24 Şubat 2014 09:41