SD
Soru Sahibi
19 Ağustos 2017 20:08

Testis ağrısı

Bakirim hiç cinsel ilişkim olmadı 21 yaşındayım bu sıralar çok istek geliyor kendimi tatmin ediyorum ama son iki yapışımda erken boşaldım az önce Testislerimde Ağrı başladı boşaldıktan sonra biraz rahatladım ve spermlerim cıvık ve beyaz değil kısır olabilme ihtimalim var mı ?

1 cevap
Cevaplar (1)
Doç. Dr. Selçuk Sarıkaya
Üroloji , Androloji

Yaşınıza göre yaşadıklarınız oldukça doğaldır. Cinsel hayatınız şekillenmeye başladıkça bu sorunlar kendiliğinden ortadan kalkacaktır. Sırf bu sebepten kısır kalmanız çok olası değil fakat kesinmkonuşmak için tahlil yapılmadı gerekmektedir

27 Ağustos 2017 13:32