km
Soru Sahibi
27 Ocak 2014 21:08

tendon yapışması

hocam öncelikle saygılar bir bucuk sene önce sağ el 4 ve 5 ci parmaklarımı kestim tendomlarım koptu diktirdim tekrap kopru ikinci ameliyatı oldum ve 45 gün sonra fizik tedaviye başladım lakin tendonlar yapıştığı için elim açılmadı üçüncü ameliyatımı tendonları açmak için oldun üçüncü gün fiziğe başladığım kalde tendonlar tekrar yapıştı son ameliyatımın üzerinden yedi ay geçti bana neasıl bir yol izlememi önerirsiniz teşekkürle şimdiden

1 cevap
Cevaplar (1)
Op. Dr. Leyla Arvas
Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi

Merhabalar Cok gecmiş olsun. Bir hayli kotu ve sorunlu dönem yaşamışsınız. Ancak bu andan itibaren cok dikkatli iyi bir tedavi planına uymalısınız. Size iyi bir el cerrahi uzmanına gitmenizi öneririm. Mutlaka bu konuda uzman oldugundan emin olun. Saygılar

1 Şubat 2014 15:40