ÇE
Soru Sahibi
24 Aralık 2015 10:27

tekrar eden çıban

Nisan Mayıs aylarında bikini bölgemin kenarında uçuk tarzı bir şey çıktı.Genel cerrahi uzmanı kıl dönmesi dedi herhangi bir ilaç vermedi Ağustos ayında da aynı olay oldu.Kadın doğum doktoruna göründüm Baktroban isimli antibiyotikli krem verdi patlayarak geçti.Aynı sıkıntı şu anda var ve serçe parmağım uzunluğunda iç çamaşırımın çizgisi hizasında oluştu.Kremi 4 gündür günde 1 defa sürüyorum.Ama acısı var,koku yok.Ne yapmam gerek?ilginiz için teşekkür ederim

1 cevap
Cevaplar (1)
Op. Dr. Esra Demir Yüzer
Kadın Hastalıkları ve Doğum

Kesin çözüm iiçin epilasyon yaptırın .kremle geçmezse ağızdan ilaç alabilirsinş.Ancak doktor gördükten sonra

25 Aralık 2015 09:01