HM
Soru Sahibi
8 Ağustos 2016 20:34

Tek taraflı Burun akıntısı

Hayırlı akşamlar hocam. Gecen yıl burnumda bişey yoktu genelde kış aylarında soguktan dolayı burnum akardı yazları geçerdi.ama bu yaz mart ayında burnumun tek tarafı akmaya başladı hala devam etmekte şeffaf yapışkan madde geçen ay doktora gittim paranazal sinüs tomografi cekti temiz çıktı alerjin var dedi ilaç yazdı. İlaçlar bitti hala geçmedi ne yapmamı önerirsiniz doktor bey Allah için lütfen yardımcı olun. Bide beyin omirilik sıvısıyla bi ilgisi olabilirmi

2 cevap
Cevaplar (2)
Prof. Dr. Ahmet Akçay
Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları , Çocuk İmmünolojisi ve Alerjisi

Merhaba,alerji var ise ciltten alerji testi yapıp emin olmak gerek.Beyin omurilik sıvısı bu kadar süre size zarar vermeden akmaz.Başka belirtiler de gösterir.Sağlıklı günler dileriz.

9 Ağustos 2016 10:22
HM
Soru Sahibi

Hocam Yardımcı oldugunuz için teşekkürler Allaha emanet olun

9 Ağustos 2016 15:05
Prof. Dr. Ahmet Akçay
Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları , Çocuk İmmünolojisi ve Alerjisi

Sağlıklı günler diliyorum.

20 Ağustos 2016 10:12