TA
Soru Sahibi
24 Ocak 2017 18:49

Tedavi için

İyi akşamlar hocam sizebir sorum olacak benim alt çenemde kayma var bunun için ne yapmalıyim daha önce 5 .6 doktora gitti hiçbir sonuç almadım bana öneriniz varmı TEŞEKKÜRLER HOCAM

1 cevap
Cevaplar (1)

Ahmet bey merhaba, öncelikle geçmiş olsun çene kayması olarak adlandırılan sorunların çok çeşitli nedenleri olabileceği gibi, detaylı bir değerlendirme, klinik ve radyolojik muayene gerektirir. zaman zaman çok uzun süreli tedaviler gerekebilir. bu nedenle size en yakın çene cerrahisi uzmanına şikayetleriniz ve daha önce görmüş olduğunuz tedaviler ve ilaçlar ile birlikte görünmenizi tavsiye ederim sevgi ve saygılarımla dr. dt. m. tamer kutsal ağız ve çene cerrahisi uzmanı özel atabek ağız ve diş sağlığı merkezi

28 Şubat 2017 17:09