ÇŞ
Soru Sahibi
26 Ağustos 2017 19:48

Tedavi bilgisi

Merhabalar üst dişlerimden ortadaki iki dişimin arası kırıldı nasıl bir düzeltme yapıla bilinir acaba bir de birkaç çekilmiş dişim var ne kadar bir maliyetle tedavim olur teşekkürler şimdiden

1 cevap
Cevaplar (1)
Dr. Dt. Emrah Anbarcıoğlu
Diş Hekimi , Periodontoloji (Dişeti Hastalıkları)

Merhabalar kırık dişler estetik dolgular, bonding, lamine veya kaplamalar ile restore edilebilinir. eksik dişlerin maliyeti için detaylı muayneden sonra karar verilir. geçmiş olsun

25 Eylül 2017 11:47