KA
Soru Sahibi
13 Eylül 2016 10:20

Tavsiye için

Hocam hayırlı bayramlar öncelikle sevdiklerinizle nice mutlu bayramlara.. Ben sizden bir tavsiye isteyecektim , 2 aydır sık idrar sikayetim var . İdrar hissi ana sıkıntı .Meni kültüründe üreme oldu tabi prostatit için antibiyotik kullanmaya başladım 1 haftadır bactrim. bakteri stafilokok. Aktif mesane için 2 aydır toviaz ve ürispas kullanıyorum. Başka hiç bir şikayetim yok ,meni rengi sarımsı bir de. Şikayetlerim de azalma yok ama çok ciddi bir şey de olmadıgını düşünüyorum 2 aydır çok kötüye gitmedim başladıgım yerdeyim..Yani aklımda aktif mesane veya prostatit var Hocam İdrarı daha az hissetmem için önerebileceginiz bir şey var mı ? Bir sebze olur , veya ne bileyim o bölgeye yapılan özel egzersizler , kullanabileceğim basit bir hap gibi ?

1 cevap
Cevaplar (1)

Ahmet Fatih Bey Merhaba. Öncelikle iyi bayramlar. Prostatit tedavisi uzun süren bir rahatsızlıktır. Ortalama 4-6 hafta antibiyotik tedavisine devam etmek gerekit. İdrar şikayetleriniz için kullanabileceğiniz yardımcı ilaçlar var ancak bu şekilde tedavi önermem doğru olmaz. Taki eden doktorunuz ile görülmenizi öneririm. Geçmiş olsun.

13 Eylül 2016 11:49