ec
Soru Sahibi
29 Mayıs 2012 16:01

TATLANDIRICI KONUSU

Canan Hanım 2 kitabınızı da okuduktan ve tatlandırıcılar ile ilgili cevaplarınızdan sonra anneme tatlandırıcıları bıratırdım ve rutin perhizi ile birlikte karaciğer yağlanmasında iyi yönde gelişme gözlemledik. Annem 18 yaşından beri bilinçsiz şekilde tatlandırıcı kullanıyordu ve eerkek tipi göbeği vardı.Şuan ciddi bir iyileşme sözkonusu.Çok teşekkür ederim. Ben size sorum doğal diye tanıtılan 2 tatlandırıcı ile ilgili olacak.Birincisi Humatat firmasınn çıkardığı Hurma suyu ve Naturel Organik Agave Şurubu diye 2 ürün var.Bunların yapay tatlandırıcılar ile etkisi aynı mıdır ? Şeker hastası olan annem bunları kullanabilir mi ? Çok teşekkürler

1 cevap
Cevaplar (1)

Kullanamaz, tatlandırıcı sıfır olacak. Prof. Dr. M Canan Efendigil Karatay

6 Haziran 2012 09:14