TY
Soru Sahibi
26 Mart 2015 13:08

TAMOXİFEN..

merhaba hocam..ben şuan 30yaşındayım 23 yaşında memenin paget hastalığına yakalandım lenfler temiz çıktı ve meme alındı silikon takıldı.2yıl zoladex iğne.5yılda tamoxsifen kullandım 2yıl önce tedavim bitti..1yıl önce gebelik yaşadım fakat kalbi durdu ve kürtaj oldum..şimdi tekrar gebelik istiyorum fakat olmuyor..gebe kalamamama geçmişte kullandığım bu ilaçlar engel olabilir dediler..sizce bu mümkünmü??hocam bilgilendirirseniz çok mutlu olucam...şimdiden çok tşkr ederim..

1 cevap
Cevaplar (1)
Prof. Dr. Bülent Gülekli
Kadın Hastalıkları ve Doğum

Yeliz hanim Keşke muayene etmeden sorunuza cevap verebilseydim. Maalesef bu mümkün değil.

26 Mart 2015 16:12