AF
Soru Sahibi
24 Aralık 2017 19:46

Takıntılar

Hocam en ufak şeyleri bile takıntı yapıyorum örneğin regl oluyorum idrarda gebelik testleri negatif çıkıyor ama hala hamile miyim diye düşünüp duruyorum birşeyi yaptığıma emin olduğum halde acaba yanlış mı yaptım diyorum bundan nasıl kurtulcam özellikle gebelik konusu beni her ay yiyip bitiriyor nolur yardım edin

1 cevap
Cevaplar (1)

Fatma Hanım obsesif kompulsif bozukluk olabilir. Ancak muayene etmeden kesin bir şey söylenemez. En kısa sürede bir psikiyatri uzmanına görünmeniz gerekiyor. Geçmiş olsun.

30 Ocak 2018 20:27