BU
Soru Sahibi
28 Temmuz 2015 06:12

Su kaplumbağam hastalandı

Merhaba :) benim kırmızı yanaklı su kaplumbağam var ( 7,5 yaşında ) bundan 2 hafta önce ayaklarından, kuyruğundan ve boynunun yanlarından pamuk gibi beyaz lekeler çıkıyordu su yüzeyine ilk kir sandım yıkadım iyice ama değilmiş dediklerine göre mantar olmuş ertesi gün veterinere götürdük bizim burada ki sordu bana nesi var diye muayene etmeden bende araştırıp öğrendiklerimi söyledim bana 2 hafta kullanacağım 'Oceral deri spreyi' verdi. Şuan tam 2 hafta geçti ama hala aynı durumunda değişme yok. Endişelenmeye başladım lütfen yardımcı olun :)

1 cevap
Cevaplar (1)

Selam, Suyuna metilen mavisi karıştırdın mı? Eğer yapmadıysan bunu deneyebilirsin. Bir de beslenme eksikliğine karşı kaliteli bir komple yem almanı tavsiye ederim. Geçmiş olsun

10 Ağustos 2015 12:58