YE
Soru Sahibi
21 Nisan 2016 22:25

sperm sonucu hk

Hocam merhaba. Sperm sonucu hk yardimlarinizi rica ederim. *Perhiz 2 gun *Volum 3 ml *Vizkosite normal *Ph 7.5 *Progresif hizli :10 *Progresif yavas :69 *Yerinde hareket : 18 *Hareketsiz : 3 Kruger kriterine gore *Normal : 2 *Bas anomalisi : 51 *boyun anomalisi : 3 *Kuyruk anomalisi : 10 *Akrazom anomalisi : 34 Renklli doppler ultrason a gore varikosel vs cikmadi hersey normalmis. Birde gitmis oldugum doktor NEOFORTIL kullanmami istedi. Sonuc hakkinda yorumlarinizi rica ederim hocam saygilarimla

1 cevap
Cevaplar (1)
Op. Dr. Burak Sivaslıoğlu
Üroloji , Androloji

Bu değerlerle sperm kalitesinde problem söz konusu...ilaç tedavisi uygun olur diye düşünüyorum . Doktorunuz tedavinizi planlayacak ve takibinizi yapacaktır. Geçmiş olsun

21 Nisan 2016 23:02