RY
Soru Sahibi
14 Mart 2017 06:35

Son olması dileğiyle

İyi günler hocam öncelikle bu güne kadar size çok soru sordum sizin gibi hekimler sayesinde sıkıntılı zamanlar sonunda test olarak konuyu kapattım fakat bu tür olaylar gerçekten beni buluyor hayattan bıktım her seferinde 3 ay test süresi beklemekten bıktım yanlış anlmayın asla cinsel ilişkide bulunmuyorum ne oluyorsa yaşadığım çevreden üniversite eğitiminden dolayı aynı evi paylaşmak zorunda kaldığım insanlardan şüphelenmem den oluyor olay şöyle gerçekleşti hocam benim arkadaşım kendisi her türlü riskli ilişkiye giren genelevlere giden hatta kayıtsız çalışan seks işçileri ile birlikte olan anal vajinal her türlü korunmasız ilişkiyi yaşayan ve bunları ballandırarak anlatan birisidir.Kendisi bugün yanımda otururken yüzündeki sivilceyi yoldu çok kızarmıştı kan geldi mi emin değilim 5 sn filan oynadı sivilceyle sonra aniden o eliyle enseme dokundu sıkıntı ensemde bi ucu çıkmamıs sivilce ve sabah trası olduğumdan dolayı tahrişler vardı o an dikkat edemedim eline bakamadım kan var mı diye aradan bi on dk sonra aklıma geldi bi pamuğa kolanya döküp ensemi sildim kolanyadan dolayı acı verdi ama iş işten geçmişti 10 dk sonra temizledim kolonyayla size sorum hocam bu şekilde bulaş olur mu tam herşey yoluna girecek diyorum bu yıl inşallah mezun oluyorum hayatım düzene girecek diyorum bu olaylar peşimi bırakmıyor bi 3 ay daha gün mü sayacağım ben gerçekten bıktım sürekli süre beklemekten parmağında kan var mı bilmiyorum ama epey bi oynadı sivilcesiyle ne olur beni aydınlatın ben bu çevreden bıktım sırf 4 yıllık ev arkadaşlığı hatrına kalıyorum aynı evde zoruma gidense bu konularda uyarmama rağmen dünya umurlarında değil ve her türlü şeyi yapıyorlar asla yargılamıyorum ama korunmadan iş yapıyorlar çok bilinçsizler işin özü hocam bana yardım edin cevabınızı bekliyorum saygılarımla

1 cevap
Cevaplar (1)
Uzm. Dr. Engin Seber
Enfeksiyon Hastalıkları ve Klinik Mikrobiyoloji

S.RAHMAN, Anlattığınız şekilde AIDS HASTALIĞI OLUŞMAZ. Üstelik arkadaşınızın HIV pozitif olup olmadığını da bilmiyorsun.. İşi ileri duyarlılığa getirirseniz psikolojik tedavi gerekebilir.

14 Mart 2017 12:09