SD
Soru Sahibi
27 Ağustos 2015 02:24

Sol tarafta batma sisme hissi

Esim 36 yasinda sol tarafinin alt kisminda hafif yemek yedigi zamanlarda yuvarlak top gibi oldugu hissi ve batma hissi duyuyor ayrica buna bagli olarak surekli gaz cikariyor sebebi ne olabilir ilginiz icin tsk ederim

1 cevap
Cevaplar (1)
Prof. Dr. Alper Döventaş
Dahiliye - İç Hastalıkları , Geriatri

Sol alt kadranda tarif edilen bu his, inflamatuar barsak hastalıkları, fekalom (sertleşmiş dışkı) ya da irritabl barsak hastalıklarında görülebilir. Bir gastroenteroloji uzmanına danışmanızı öneririm; geçmiş olsun

27 Ağustos 2015 10:39