BY
Soru Sahibi
13 Mart 2016 20:45

sol kulağım arkasında şiddetli ağrı

Sol omuzum da yüzde 30 yırtık var ve sol kolumu arkaya alamıyorum fizik tedavi gördüm ama düzelmedi son iki haftadır sol kulağım arkası şiddetli ağrı var ve elimle dahi dokunamiyorum ve tansiyonum üç dört gündür 16 10 acile gidiyorum iğne ve serumla düşüyor ama ağrım hep var kbb gozuktum kulagim temiz cikti acaba kas agrisimidir nöroloji ye gözükmemmi gerek çok ağrım var

1 cevap
Cevaplar (1)
Op. Dr. Halit Togay
Beyin ve Sinir Cerrahisi

Bir dr görmeli sizi. Bu kadar açıklaması IL muayene olmadan konuşmak doğru olmaz. Ya bir fizik tedavi uzmanına ya da beyin cerrahına görünmeniz lazım. Geçmiş olsun

16 Mart 2016 15:05