PK
Soru Sahibi
31 Aralık 2017 11:22

Sol kol sancısı

Hocam iyi günler, hocam kalp ekgmi gördünüz normal ekg dediniz ekodada bişey çıkmadı. Dün gece hocam sol kolumun omuzla dirsek arası kısmına ara ara şiddetli ağrı girdi, o ağrı kalbimede batar gibi oldu. Dün kızımı markette kucağımda taşıdım, zaten boyun ve sırt ağrım oluyor kaslarla ilgili mi, kalpte bu şekilde ağrır mı. Sonra sıtma gibi tuttu üşüdüm gece ateşimi ölçtüm 38di bazen 37.5,yutkunurken hafif boğazda acı hissediyorum bu ateş viral enfeksiyonla mı ilgilidir.

1 cevap
Cevaplar (1)

Şikayetleriniz kalple ilgili değil. Kas ağrısı veya sinir sıkışması olabilir. Yüksek ateş enfeksiyondan dolayıdır

31 Aralık 2017 14:21