1 Ekim 2017 09:49

Sol gözümü takip eden nokta silüeti

Benim sol gözümde yaklaşık 3 aydır siyah bi nokta var ve nereye baksam Baktığım yeri takip ediyo beyaz zeminde daha belirgin oluyo açık havada ise uzağa bakınca boyu uzuyor noktanın sorun nedir Teşekkürler. ..

1 cevap
Cevaplar (1)

Yaşınız önemli, hipertansiyon ve çeşitli retina hastalıklarının belirtisi olabilir. Gençlerde genellikle zararsız bir belirti olarak karşılaşıyoruz. Göz muayenesi olmanızı tavsiye ederim. Geçmiş olsun.

1 Ekim 2017 09:53