YF
Soru Sahibi
31 Mart 2017 14:17

Sol göğüse bıçak saplantısı şeklinde ağrı.

Merhabalar hocam,18 yaşındayım taşikardim vardı ama bir süre ilaç kullandım ve şu an çarpıntı vb. şikayetlerim yok.Fakat şu son birkaç gündür sol göğsüme(tam olarak nerden girdiğini gösterebildiğim) bıçak saplanması tarzı bir ağrı giriyor günde 1(3 kere oldu biri üniversitede sunum yaparken biri namaz kılarken biride gece uyurken) kere nefes alırken ve anlık gelip geçiyor.Kalp rahatsızlığı belirtisi midir?

1 cevap
Cevaplar (1)

Her göğüs ağrısı aks ispat edilene kadar kalp kaynaklıymış gibi ayrıntılı incelenmeyi gerektirir. Hastaneye başvurup bir kardiyolog tarafından muayene ve tetkik edilmenizi öneririm.

7 Nisan 2017 21:54