ge
Soru Sahibi
13 Ocak 2014 01:44

sol el baş parmak derin kesik

iyi geceler gülay hocam sizi rahatsız etmemın sebebi 10 ocak 2014 de sol el başparmagımı maket bıçağı ıle cok derin 6 cm uzunlugunda kestım kesik başlangıç yeri başparmak ucu ve 4 cm ılerisi 20 dakıka ıcerısınde bezmı alem vakıf unı hastanesi aciline gittim doktor tampon yaptığım parmagı acıp parmagıma 3 ve 4 yerine bır cisimle hıssedıyormusun ve eklemlerını oynat dedıkten sonra dikti ve 2 gun sonra gel plastık cerrah bakacak dedı ve ılac yazıp gönderdı ben bu konu benı cok rahatsız edıyor hocam ya benım sınır tendon veya damarlarımda bır sıkıntı olursa kım verecek bunun hesabını onu geçtım tedavısı olurmu hacam

1 cevap
Cevaplar (1)
Op. Dr. Gülay Boztosun
Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi

geçmiş olsun çok uç kısımda dikecek damar sinir yoktur oralarda ağ oluşumu vardır. boğuma kadar olanlar da damara sinir kesilmez

13 Ocak 2014 10:16