ys
Soru Sahibi
27 Ocak 2014 23:49

sol bel boşluğu

sayın hocam yaklasık 2 yıldır belimde agrı mevcut fakat sadece sol bel boşluğunda harekete baglı kasılmalar oluyor uzun yuruyuslerde ve soğuk havalarda sırtımda agrılar olyor daha önce gittiğim doktorlarda bir netice alamadım bel fıtıgı başlangıcı oldugunu soylediler ve sol bel boşlığumdaki kasların cok zayıf oldugunu soylediler herhangi bir netice alamadım benim sıkınıtım hareketlerim cok kısıtlı harekete baglı ağrı oluyor yatarken sırtustu yatamıyorum sol bel boşluğundaki ağrı geceleri daha cok oluyor ve agrı sırasında hiç bir şekilde hareket edemiyorum ağrı ve yanma yuzunden sizce benim tedavim hangi yolda olabilir.

1 cevap
Cevaplar (1)
Prof. Dr. Kemal Yücesoy
Beyin ve Sinir Cerrahisi

Semih bey, Günlük yaşamı etkileyen ağrılarda mutlaka bir bel MR'ı çekilerek değerlendirmek gerekir. Size de bir beyin cerrahına başvurmanızı öneririm.

28 Ocak 2014 13:59