gs
Soru Sahibi
18 Temmuz 2017 18:46

Sokak köpeğinin ölümü

Öncelikle iyi akşamlar.Mahallemize 1 hafta önce sahibi tarafından golden cinsi erkek bir köpek bırakıldı.Köpeğin hiçbir problemi yoktu fakat birkaç gün önce geceleyin bir başka erkek köpeğin bu köpeğe cinsel bir hareketini gördüm ve ses vererek ayrılmasını sağladım. Ertesi gün golden cinsi köpeğin yürümekte,oturmakta zorlandığını fark ettim ve cinsel organının bulunduğu kısmın sarkmakta olduğunu gördüm ayrıca kuyruk kısmından belirli miktarda kan olduğunu düşündüğüm leke bacaklarına kadar inmişti,. az önce köpeğin ölüsünü buldum sizce bu ölümün sebebi bu cinsel durum olabilir mi? yada başka bir durum olabilir mi araştırma yaptım fakat herhangi bir şey bulamadım.yardımcı olursanız sevinirim şimdiden teşekkürler iyi akşamlar.

1 cevap
Cevaplar (1)

Merhabalar, genelde zor görülen bir durumdur çiftleşmeye zorlandıysa iç organları zarar görmüş olabilir ölüm nedenini net olarak bilmemiz için nekropsi gerekir, iyi günler

21 Temmuz 2017 08:19