TA
Soru Sahibi
24 Nisan 2018 17:03

soğuk algınlığı

iyi günler hocam.annem umre ziyareti sonucu .yüksek ateş ve öksürük şikayeti başladı.3 gündür düşmeyen bir ateş var.eklem agrılarım var diyor yataktan kalkamayacak durumda.hemen özel bir hastaneye götürdük.boğaz enfeksiyonu denilmiş.ve antibiyotik verilmiş.basında mers mikrobu duydum bu beni tedirgin etti.tekrar hastaneye gitmelerini rica ettim tekrar gittiler soğuk algınlığı denilmiş.kan tahlilinde enfeksiyon çıkmış.sizce başka bir hastaneye götürmelimiyiz.kan alındı 10 dakikada sonuç çıktı hafif enfeksiyon var denildi..

1 cevap
Cevaplar (1)
Uzm. Dr. Tolga Enver Yücetürk
Romatoloji , Dahiliye - İç Hastalıkları

Günaydın Aysun Hanım, Enfeksiyon Hastalıklaarı uzmanı olmadığım için bu konudaki sorunuzu uygun biçimde cevaplayamayacağım. Bu sorunuzu bir enfeksiyon hastalıkları uzmanına veya mikrobiyoloji uzmanına yöneltmeniz daha doğru olur.

12 Mayıs 2018 09:59