25 Mart 2011 21:50

slm bugun toric lens aldım doktorumun tavsiyesi ile once deneme lensleri

slm bugun toric lens aldım doktorumun tavsiyesi ile once deneme lenslerini kullandım.şimdi aylık kontak lens aldım.yalnız gozlerimde sulanma oluyor...bunun nedeni nedir?birde sag gozum 4.50 sol gozum 4.25 ancak doktorum bana ikisinede 4.50 verdi bunun bir sakıncası varmı ve sulanma neden oluyor

1 cevap
Cevaplar (1)
Op. Dr. Serdar Özler
Göz Hastalıkları

1. sulanma pek çok nedenle olabilir; en doğrusu hekiminizin görmesi; ör, lens çapından tutun, kapak veya korneaya sürtmelerden pek çok neden sayılabilir. Elektronik ortamda çare bulunması doğru değil 2. 0.25 farkta genellikle lensler aynı verilir sakıncası yok. Sevgiler

26 Mart 2011 08:32