km
Soru Sahibi
30 Kasım 2015 23:50

Skafoid kırığı

Hocam benim kolum skafoid kemiğinin kırılmasından dolayı 40 günlüğüne alçıya alındı bu kemik biraz zor kaynıyormuş kemiğin kaynaması yaşla alakası var mı varsa yaşım 17 bu yaşta kaynama oranı yüksek mi? Bi diğer sorum ise alçının süresi olan 40 günün dolmasından 1 gün erken çıksa bi sorun olur mu?

1 cevap
Cevaplar (1)
Prof. Dr. Türker Özkan
Ortopedi ve Travmatoloji , El Cerrahisi ve Mikrocerrahi

Bu sorularır cevabı her skafoid kırığının tipine göre değişmektedir. Sizin için en doğru ve yararlı cevapları sizi değerlendiren ve tedavinizi üstlenen doktorunuz verebilir. Geçmiş olsun. TÖ

1 Aralık 2015 07:26