YM
Soru Sahibi
5 Kasım 2013 15:19

siyah noktalar

merhaba benim yüzümde çok miktarda siyah nokta bulunmakta.Ne yapsam kurtulamıyorum.Tedavisi olduğunu netten okudum.Yalnız bu işi bilirkişinin yapması gerekiyormuş.Siz bu tarz problemlerle ilgileniyor musunuz merak ediyorum.Kayseri de yaşıyorum evet derseniz hemen gelmek isterim.Bunun dışında yönlendirirseniz de sevinirim.Şimdiden teşekkür ediyorum

1 cevap
Cevaplar (1)

Tabii ki ilgileniyorum. Bu bizim konumuz. Bu hafta sonu Ankara da bu konuda konferansım vardı. Dilerseniz muayene için randevu alabilirsiniz

17 Kasım 2013 18:24