DU
Soru Sahibi
13 Ağustos 2017 11:14

Sırtta leke ve tüylenme

Merhabalar hocam 20 yaşındayım yaklaşık 5 yıl önce sırtımda sağ omuz arkasında bir avuç içi büyüklüğünde kahverengi leke oluştu ve sonrasında tüylenme yaptı lekenin üstü ben beyaz tenliyim ve tüylenme problemim o bölgenin dışında Yok benim hatırladığım kadarıyla 5 yıl önce denize gidip yanmıştım ve ölü deri soyulurken o bölgemde deri soyulması olmamıştı bunu Göztepe eğitim araştırma da dermatoloji uzmanına gidip söylediğimde tersleyerek benden daha mı iyi biliyorsun bu doğuştan gelen bir hastalık zararı Yok sadece göz zevkini bozar diye ısrar etti kişi kendi vücudunu bilmez mi hocam dediğimde ısrarına devam etti ve muayeneyi bitirdi ilaç vs yazmadı sizin bu konuda bi fikriniz var mıdır hocam ?

1 cevap
Cevaplar (1)
Prof. Dr. Sıdıka Kurul
Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi

Merhaba Bu doğuştan bir ben.Takip edilmesi gerekir,renk değişikliği,üzerinde kabarıklık oluşması ,asimetri ve kenar düzensizliği gelişmesi (bunlardan biri) çok önemlidir.Estetik açıdan rahatsız oluyor iseniz ameliyatla çıkarılır.Ailenizle birlikte bir plastik cerrah ile görüşün Selamlarımla

18 Ağustos 2017 16:06