go
Soru Sahibi
7 Ocak 2016 01:44

Sırtımda yağlanma ve sıcaklık artışı

Merhaba hocam sırtımda belirli bölgede gün geçtikçe artan yağlanma durumu var önceleri elimi sırtımın o bölgesine doğru dokununca hafif yanma hissediyordum şimdi birde yağlanma oluşmaya başladı ovalayınca da hafif yanma acısı hissediyorum tıpkı fazla güneş altında kalınca oluşan acı gibi ayrıca yaz ayında farkettim denize girince o bölgede hemen derim soyulmaya başlıyor acilen doktora gitmelimiyim siz ne düşünüyorsunuz?

1 cevap
Cevaplar (1)

Merhabalar. Vucutta bahsettiğiniz gibi aşırı sebum(yağ) salınımı olan alanlar ve uzunsüredir olduğundan dolayı net bir şey soylemek zor. Egzema, vucut mantarı veya basit bir irritasyon da olabiliri. Dermatolog muayensi öneririm. İyi yıllar

7 Ocak 2016 03:43