OA
Soru Sahibi
27 Mart 2014 03:13

sirt gogus kol agrisi

merhaba dr bey.1.5 aydir ara ara sol kurek kemigi sol kolum ve gogsumde agri hissediyordum fazla rahatsiz edici degildi fakat 1 haftadir surekli agrim var.sol kolumun kemiginin agridigini hissediyorum ve yanma oluyor.sol meme altimda ayni sekil.artik sag tarafimada vuruyor agri..bu ne olabilir kalp mi diye korkuyoru .

1 cevap
Cevaplar (1)
Op. Dr. Candan Hundemir
Beyin ve Sinir Cerrahisi

Oncelikle gecmis olsun. Boyun Fıtığı olma ihtimali yuksek. Boyun (servikal) emari gerekir. Ancak yine de kardiyolojinin gormesi de iyi olur.

2 Nisan 2014 22:45